Šildymas

Lietuva yra vidutinių platumų klimato juostoje, todėl pastatų šildymas yra neatsiejama jų dalis.  Sparčiai besivystant  inovatyvioms  inžinerinėms programoms, pastatų šildymui plačiai naudojamos sistemos, kurios nebereikalauja kasdienės fizinės žmogaus priežiūros.

Vieni moderniausių,   labai didelį energijos taupymą  ir aukštą efektyvumą turintys įrengimai: oras-vanduo, žemė-vanduo, oras-oras ir kitos energiją taupančios sistemos. Į Lietuvos rinką sparčiai žengia ir Pasive House namai, kurie reikalauja itin aukšto energijos taupymo sistemų:

  • Oras/vanduo sistema –  tai sistema, turinti itin aukštą energijos efektyvumą (SCOP),  labai žemą triukšmo lygį ir yra ekologiškai nekenksminga gamtai. Itin paprastas įrangos valdymas  bei galimybė ją  suprogramuoti visiems metų sezonams paleidimo metu suteikia didelį komfortą gyvenimui.
  • Oras/oras šilumos siurblys – pigiausia ir paprasčiausia atsinaujinančios energijos sistemos įranga, kuri naudoja dujų (freono) energiją bei,  kaip ir kitos energiją taupančios sistemos, turi itin aukštą naudingumo (SCOP) koeficientą.
  • Žemė/vanduo sistema – geoterminis šildymas, tai sistema, kurios šilumnešis yra vanduo, savo savybėmis  visiškai nekenksmingas ir saugus aplinkai. Šiai sistemai nėra būtinos ypatingos ar besikeisiančios klimatinės sąlygos.

Kontaktai

Užsakymai

+370 612 22838

info@svoka.lt

Vadovas

+370 612 22838

info@svoka.lt

Sertifikatai

Sertifikatas ISO 9001 Sertifikatas ISO 14001 Sertifikatas ISO 18007